o statku

Na kopci, pod kterým vyvěrá kouzelná, léčivá voda, jsme našli překrásné prostředí pro práci, zábavu i potěšení. V uplynulém století nebyli lidé k této usedlosti příliš vlídní a bývalý zámecký statek se skoro rozpadl. Všechno nakonec ale dobře dopadlo, jako v pohádce. Na statek se vrací zvířátka i lidé. Rádi se s vámi podělíme o kouzlo našeho kopce.
Toto místo vyzývá ke klidu a spokojenosti. Ucítíte sami příval energie a dobré nálady. Vyvezete se na kopec a kolem sebe uvidíte jen okolní přírodu bez žlutých lánů. Výdobytky civilizace  v podobě malého letiště, ze kterého nepravidelně startují sportovní letadla, a krouží vám nad hlavou. Jemné zvuky automobilů z cest, které nevidíte, a ohlušující zpěv ptáků, kteří jsou všudypřítomní.

Kde nás najdete?

Statek Horní dvůr se nachází na jednom z kopců nad lázeňským městem Luhačovice s místním označením Vrběcka a Nad rybníkem. Do centra je to od nás cca 15 minut chůze z kopce a zpátky 30 minut chůze do kopce.

Veškerá civilizace je takřka skrytá. Na dohled je sportovní letiště s klidným provozem. Malá letadla někdy létají takřka nad hlavou. Běžně jsou k vidění zajíci, bažanti, srnky, poštolky.

Je to k nám kousek od:

Zlín 20 km.
Uherský Brod 10 km.
Vizovice 20 km.
Bojkovice 20 km.

Copyright © 2020  | created in zlin by weboo.eu | All rights reserved.