Prázdniny na statku

Miluješ koně i ostatní zvířata? Přijď k nám. Náš tábor je určený všem milovníkům přírody. Každý den tě čeká nějaká nová zkušenost a zážitek z bezprostředního kontaktu se zvířaty. Jak získat důvěru a respekt domácího zvířete? Jak si osedlat koníka? Proč lama plive? A nakonec posuďte sami jestli je nejkrásnější pohled z koňského sedla.

Propozice

Hlavní náplní pobytu je soužití člověka se zvířetem. Na statku a okolí strávíme 100% programového času. Budeme chodit na výlety a studovat přírodu.

CENA: 3900 Kč  v ceně je zahrnuta 3 x strava a pitný režim. Pro zájemce je k dispozici lednice pro uchování stravy z domova.

Každý turnus bude zahájen v pondělí ráno v 8 hodin na statku Horní Dvůr Luhačovice. Děti budou odcházet každý den domů v 16 hodin odpoledne. Sraz v následujících dnech bude také v 8:00 hodin. V pátek program končí společným táborákem na kterém jsou vítáni i rodiče a sourozenci účastníků.


Nabízíme

K dispozici máme zázemí pro stravování, toalety, bezpečné prostředí, kvalifikovaný přístup, krytá písková jízdárna, nově zbudovaná plně vybavená klubovna a nádherná krajina s udržovanými lesy s lesními cestami.

Program

8:00 sejdeme se u statku 
 8:10 připravíme a rozdáme snídani čtyřnohým obyvatelům
 9:00 zkontrolujeme ohrady
 9:20 vyvedeme koníky, poníky a lamy do ohrad 
10:00 posvačíme
10:30 dopolední program (sedlání, jízda na koni, čištění zvířat)
12:30 poobědváme
13:00 odpolední program (např. výlet, kutilská dílna, sportovní hry)
  

Kde nás najdete?

Statek Horní dvůr se nachází na jednom z kopců nad lázeňským městem Luhačovice s místním označením Vrběcka a Nad rybníkem. Do centra je to od nás cca 15 minut chůze z kopce a zpátky 30 minut chůze do kopce.

Veškerá civilizace je takřka skrytá. Na dohled je sportovní letiště s klidným provozem. Malá letadla někdy létají takřka nad hlavou. Běžně jsou k vidění zajíci, bažanti, srnky, poštolky.

Je to k nám kousek od:

Zlín 20 km.
Uherský Brod 10 km.
Vizovice 20 km.
Bojkovice 20 km.

Copyright © 2020  | created in zlin by weboo.eu | All rights reserved.